اینجا محل تبلیغات شماست

قوانین استفاده از وب‌سایت ایران مشاغل

وب‌سایت ایران مشاغل، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه قوانین مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اسلامی وعرفی جمهوری اسلامی ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند همچنین صاحبان مشاغل می بایست برای تبلیغات و یا درج مطالب در مورد کالاها،خدمات و مشاغل خود حقوق دیگر سازمانها ،ارگانها،اصناف و شرکتها و ... را حفظ کرده و در صورت تخلف این سایت هیچگونه مسئولیتی نداشته و اطلاعات فرد خاطی در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد گرفت.

حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت ایجاد می شود و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت ایران مشاغل است و پس از بررسی مدیر این سایت قابل نمایش است و در صورت وجود مشکلات و یا عبارات نامناسب در متن آگهی ، مدیر حق ویرایش،حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد. خدمات و محتوياتی که توسط ایران مشاغل و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند و هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت ایران مشاغل پیگرد قانونی خواهد داشت .ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی و یا کسب اجازه از صاحبان مشاغل.

کاربران این سایت حق درج اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و درج آگهی نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست،مسئولیت عواقب بعدی اینعمل به عهده‌ی شخص آگهی دهنذه می باشد.

استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی بوده و حقوقتبلیغ در آن برای این سایت محفوظ است..

هر گونه سوء استفاده از نام ،تبلیغات و اسامی مشاغل مربوطه جرم است و پیگرد قانونی دارد..

اجازه‌ی بازنشر و نقل مطالب

ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای سایت اینترنتی ایران مشاغل در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی وب‌سایت امکان پذیر خواهد بود. ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای سایت اینترنتی ایران مشاغل در رسانه‌های کاغذی، صوتی، تصویری، الکترونیک - به جز سایت اینترنتی - و ...، تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان سایت اینترنتی ایران مشاغل مجاز خواهد بود.

در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق سایت اینترنتی ایران مشاغل مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذی‌صلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ تخطی صورت گرفته خواهد بود.

از کاربران محترم تقاضا می شود در صورت مشاهده تخلف مراتب را از طریق صفحه "تماس باما" با مدیر سایت در میان بگذارند تا به آن رسیدگی شود.