ایران مشاغل
ایران مشاغل
کانسیلر و نحوه استفاده از آن

کاربرد کانسیلر در آرایش بانوان

کانسیلر چیست؟

کاربرد کانسیلر در آرایش بانوان بسیار اهمیت دارد . در واقع یک محصول کوچک بسیار قدرتمند و همه کاره است که به روش‌های مختلفی قابل استفاده است. این محصول آرایشی شبیه به کرم پودر است، با این تفاوت که غلیظ‌تر است و با پوشاندن رنگدانه‌ها نقایص پوست مثل تیرگی، لکه‌ها و موارد دیگر را پنهان می‌کند.در این مقاله از سایت ایران مشاغل میخواهیم درباره این محصول جذاب بانوان توضیح بدهیم .

 

کانسیلر و نحوه استفاده از آن در سایت ایران مشاغل به عنوان ابزاری ضروری برای بانوان

انواع کانسیلر

انواع کانسیلر با برند های مختلف به بازار عرضه می‌شوند که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. به طور کلی آن‌ها را با توجه به فرمولاسیون به کار رفته در آن‌ها می‌توان به ۴ دسته تقسیم‌بندی کرد:

  • کانسیلر مایع
  • نوع کرمی کانسیلر
  • کانسیلر مومی
  • کانسیلر استیکی

 

کانسیلر و گریم صورت

طرز استفاده از کانسیلر

این ابزار به عنوان ابزاری اساسی و بسیار تاثیرگذار در زیبایی هرچه بیشتر میکاپ شما دارای اصولی در استفاده و به کارگیری است. در کنار انتخاب صحیح باید بدانید که از آن چگونه استفاده کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. به همین خاطر در ادامه شما را با اصول استفاده از کانسیلر آشنا می‌کنیم.

 

۱- انتخاب کانسیلر مناسب رنگ پوست شما

این محصول آرایشی در اشکال و رنگ‌های مختلفی ارائه می‌شود. بنابراین ابتدا باید پوست خود را بررسی کنید تا بتوانید نیاز خود را تعیین کنید. آیا برای محو کردن جای جوش و آکنه‌های خود دنبال راهکار هستید؟ از گودی زیر چشم گله‌ مندید؟ جای زخم یا لکه‌های پوستی شما را آزار می‌دهد؟ پس از تعیین آنچه می‌خواهید پنهان کنید، می‌توانید رنگ و سایه مناسب را انتخاب کنید.

 

کانسیلر و نحوه استفاده آن

 

کانسیلر سبز رنگ برای کاهش قرمزی استفاده می‌شود.

مدل زرد رنگ صورت شما را روشن می‌کند.

کانسیلر بنفش کمرنگ می‌تواند به یکنواختی رنگ چهره کمک کند.

نوع نارنجی یا قرمز کانسیلر برای پوشاندن لکه‌های بنفش یا تیره استفاده می‌شود.

برای جای زخم یا زیر چشم، از یک کانسیلر ۲-۱ درجه روشن‌تر از رنگ طبیعی پوست خود استفاده کنید. قبل از انتخاب سایه، تن پوست خود را تشخیص دهید. مراقب باشید سایه بیش از حد روشن نشود، در غیر این صورت ممکن است چهره شما حالت خاکستری پیدا کند.

برای مطابقت رنگی بیشتر، کانسیلر را روی صورت خود آزمایش کنید نه روی دست‌ها. همچنین حتما آن را روی پوست بدون آرایش خود تست کنید.

 

کانسیلر و گریم صورت

 

 

کاربرد کانسیلر در ارایش روزانه بانوان باعث زیبایی دوچندان شما میشود  ایران مشاغل امروز این مقاله را برایتان اماده کرده است

 

 

امتیاز شما به این صفحه :
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.